سه شنبه, مهر 01, 1393
 

 
نمایش بصورت تک صفحه ای

هیچکدام | صفحه 0 از 0 | هیچکدام
چاپ  
گزارش پیشرفت و بهره برداری پروژه سیمان مجد خواف
1 | 2 | 3
 
نمایش بصورت تک صفحه ای


1 | صفحه 1 از 3 | 2
چاپ  
سیمان مجد خواف برند فعالیت های بین المللی شرکت بزرگ مهندسی
1
 
نمایش بصورت تک صفحه ای

 

 

 

   سیمان مجد خواف برند فعالیت های بین المللی شرکت مهندسی CNBMچین
 
گروه بین­المللی CNBM به عنوان بزرگترین تولید کننده سیمان جهان بعد از شرکت فرانسوی لفارژ که عنوان بزرگترین شرکت وارد کننده سنگ آهن جهان را نیز داراست با دو طرح سیمانی دشتستان و مجدخواف فعالیت خود را در ایران آغاز کرد. این شرکت در سمینار بین­المللی خود در هتل لاله تهران که ششم بهمن ماه سال جاری برپا شد شرکت سیمان مجدخواف را به عنوان بهترین پروژه و برند و نمونه کار عالی خود معرفی کرد و این پروژه را درصدر جدول فعالیت های خود قرار داد. از آنجا که شرکت مهندسی CNBM به عنوان خط­مشی و ماموریت خود احداث پروژه های عظیم بین­المللی با کیفیت بالا را هدف خود قرار داده این نام به یکی از مشهورترین برندهای جهانی تبدیل شده است و در ایران نیز با نگرش ویژه ای نسبت به صنعت سیمان مشغول فعالیت می باشد. چاپ عکس های متعدد از زوایای مختلف کارخانه سیمان مجدخواف و اختصاص دو صفحه اصلی عکس نمای کامل این کارخانه در کاتالوگ­های معرفی این شرکت نشانه رعایت اصول طراحی و مهندسی در سطح بین­المللی و موفقیت شرکت سیمان مجد خواف به عنوان نماد مشارکت در توسعه شرق کشور است. توضیح اینکه شرکت CNBM علاوه بر پروژه های سیمان مجدخواف و دشستان، پروژه های سیمانی تیس چابهار و سیمان سفید فجر گناباد و طرح دپارتمان­های سنگ شکن، سالن مواد و آسیب­های پروژه استحصال طلای زرشواران تکاب را نیز در دست اجرا دارد.

1 | صفحه 1 از 1 | 1
چاپ  
 
1
 
نمایش بصورت تک صفحه ای


1 | صفحه 1 از 1 | 1
چاپ  
 
آگهی پذیره‌نویسی افزایش سرمایه
به اطلاع می‌ر‌ساند به استناد مصوبۀ مجمع عمومی فوق‌العاده شرکت سیمان مجد خواف سهامی عام، مورخ 1/12/1392 و مجوز شمارة 253529/121 مورخ 06/11/1392سازمان بورس و اوراق بهادار، مقرر گردید سرمایة شرکت از طریق صدور سهام جدید از مبلغ سیصد و هشتاد و چهار میلیارد و نهصد و چهل و هشت میلیون و پانصد و سیزده هزار ریال به مبلغ هفتصد و شصت و نه میلیارد و هشتصد و نود و هفت میلیون و بیست و شش هزار ریال، منقسم به 769،897،026 میلیون سهم 1،000 ریالی افزایش یابد به هر صاحب سهم، در ازای هر یک سهم متعلقه در تاریخ 1/12/1392، تعداد یک حق‌تقدم خرید سهم جدید تعلق می‌گیرد. بدیهی است تعداد دقیق سهام و حق تقدم های متعلقه هر سهم در گواهینامة حق تقدم محاسبه و به سهامداران اعلام خواهد شد. سهامداران می‌بایست مبلغ تعیین شده در گواهی حق‌تقدم خرید سهام جدید بابت بهای سهام را به حساب شمارة 0204190419001 این شرکت نزد بانک ملی شعبۀ مرکزی خواف واریز کرده و رسید بانکی مربوطه، به انضمام گواهی حق‌تقدم خرید سهام جدید را ظرف مهلت مقرر با پست سفارشی به نشانی خراسان رضوی- خواف- خیابان وحدت- خیابان گوهرشاد-پلاک 11- دفتر امور سهام شرکت سیمان مجد خواف- صندوق پستی 138-95617 ارسال نموده و یا مدارک را مستقیماً به اداره سهام به آدرس مذکور تحویل و رسید دریافت نمایند. آگهی کامل منتشر شده در روزنامه دنیای اقتصاد را از طریق همین وب سایت، بخش مربوط به اطلاعیه های فرابورس می توانید دریافت کنید
چاپ  
اطلاعیه
فراخوان دریافت آدرس و تلفن سهامداران
به اطلاع سهامدارانی که تا کنون مدارک شامل گزارش پیشرفت پروژه و بهره برداری، گواهی استفاده از حق تقدم و فیش واریزی بانک را دریافت نکرده اند می رساند لطفا نام و نام خانوادگی، شماره ملی، کد بورسی یا سهامداری، تعداد سهام ، آدرس پستی، شماره تلفن ثابت و تلفن همراه خود را به شماره 10002188615405 پیامک نمایند. همچنین سهامدارانی که تا کنون از سامانه ارسال پیامک شرکت پیامی دریافت نکرده اند نیز می توانند شماره تلفن همراه خود را به همراه کد بورسی به همین سامانه پیامک نمایند.
چاپ  
آمار سایت