دوشنبه, فروردين 10, 1394
اطلاعیه
آگهی تمدیداعلامیه پذیره نویسی شرکت سیمان مجدخواف (سهامی عام)
پیرو اعلامیه پذیره نویسی سهام مورخ 25/06/1393 به اطلاع می رساند بر اساس مجوز شماره 287515/121 مورخ 22/07/1393 سازمان بورس و اوراق بهادار مهلت عرضه عمومی حق تقدم های استفاده نشده شرکت سیمان مجدخواف (سهامی عام) به مدت 30 روز و تا تاریخ 27/08/1393 تمدید گردید. هیات مدیره شرکت سیمان مجدخواف ( سهامی عام)
چاپ  
اطلاعیه
اعلامیه پذیره نویسی سهام شرکت سیمان مجد خواف (سهامی عام)
به اطلاع می‌ر‌ساند به استناد مصوبۀ مجمع عمومی فوق‌العاده شرکت سیمان مجد خواف (سهامی عام) مورخ 01/12/1392 و مجوز شمارة 253529/121 مورخ 06/11/1392سازمان بورس و اوراق بهادار مقرر گردید سرمایة شرکت صد در صد افزایش یابد. در مهلت تعیین شده جهت استفاده از حق‌تقدم خرید سهام، تعداد 145334251 سهم از سهام جدید توسط سهامداران شرکت پذیره‌نویسی گردیده است. با عنایت به انقضای مهلت استفاده از حق‌تقدم مذکور و به منظور تحقق افزایش سرمایه، تعداد 239614262 سهم 1000 ریالی استفاده نشدة سهامداران برای پذیره‌نویسی عمومی با عنایت به مجوز شمارة 1689 مورخ 25/04/1393 ادارة ثبت شرکت ها به شرح زیر عرضه می‌گردد: مشخصات حساب بانکی ناشر: پذیره‌نویسی سهام شرکت سیمان مجد خواف (سهامی عام) تماماً از طریق شبکه کارگزاری انجام خواهد شد. متقاضیان پذیره‌نویسی می توانند با مراجعه به شرکت های کارگزاری عضو فرابورس ایران و ارائه تقاضای سفارش خرید سهام شرکت و واریز وجه به حساب کارگزار مربوطه اقدام نمایند. شایان ذکر است مبالغ دریافتی توسط کارگزار مربوطه باید به حساب زیر واریز گردد: حساب شمارۀ 0204190419001 به‌نام شرکت سیمان مجدخواف سهامی عام، نزد بانک ملی شعبۀ مرکزی خواف کد 8746 چگونگی پذيره‌نويسی: با توجه به پذیرش این شرکت در فرابورس ایران، این سهام از طریق سامانه معاملات فرابورس ایران به فروش می‌رسد. ضمناً سهامدارانی که حق تقدم فوق را خریداری می‌نمایند، می‌بایست علاوه بر مبلغ پرداختي بابت حق‏تقدم، مبلغ اسمی هر سهم را نيز به کارگزار مربوطه بپردازند. وجوه متعلق به پذیره‌نویسانی که سهامی به ایشان تخصیص داده نشود، حداکثر ظرف مدت 15 روز از تاریخ صدور مجوز استفاده از موجودی حساب بانکی به آنان مسترد خواهد شد. ضمنا شرکت فاقد سهامدار حقیقی و حقوقی می باشد که مجموع سهام خود، شرکت های تابعه، همسر، فرزندان صغیر و افراد تحت تکفل یا نمایندگان قانونی آن ها در تاریخ ارائه مدارک حداقل معادل 10 درصد سهام شرکت باشد. پذیره‌نویسی از اول وقت اداری روز شنبه مورخ 29/06/1393 آغاز و تا پایان وقت اداری روز یکشنبه مورخ 27/07/1393 به مدت 30 روز ادامه خواهد داشت. تذکر: چنانچه سقف سرمایة تعیین شده قبل از انقضای مهلت پذیره‌نویسی تکمیل و وجوه مربوطه تأمین گردد، عملیات پذیره‌نویسی متوقف خواهدشد. شرکت در نظر دارد در صورت تکمیل نشدن مبلغ افزایش سرمایه به میزان سهام پذیره‌نویسی شده پس از عرضه عمومی، سرمایه شرکت را به میزان سهام پذیره‌نویسی شده پس از عرضه عمومی به ثبت برساند. هیئت مدیرة شرکت سیمان مجد خواف(سهامی عام)
چاپ  
گزارش پیشرفت و بهره برداری پروژه سیمان مجد خواف
1 | 2 | 3
 
نمایش بصورت تک صفحه ای


1 | صفحه 1 از 3 | 2
چاپ  
سیمان مجد خواف برند فعالیت های بین المللی شرکت بزرگ مهندسی
1
 
نمایش بصورت تک صفحه ای

 

 

 

   سیمان مجد خواف برند فعالیت های بین المللی شرکت مهندسی CNBMچین
 
گروه بین­المللی CNBM به عنوان بزرگترین تولید کننده سیمان جهان بعد از شرکت فرانسوی لفارژ که عنوان بزرگترین شرکت وارد کننده سنگ آهن جهان را نیز داراست با دو طرح سیمانی دشتستان و مجدخواف فعالیت خود را در ایران آغاز کرد. این شرکت در سمینار بین­المللی خود در هتل لاله تهران که ششم بهمن ماه سال جاری برپا شد شرکت سیمان مجدخواف را به عنوان بهترین پروژه و برند و نمونه کار عالی خود معرفی کرد و این پروژه را درصدر جدول فعالیت های خود قرار داد. از آنجا که شرکت مهندسی CNBM به عنوان خط­مشی و ماموریت خود احداث پروژه های عظیم بین­المللی با کیفیت بالا را هدف خود قرار داده این نام به یکی از مشهورترین برندهای جهانی تبدیل شده است و در ایران نیز با نگرش ویژه ای نسبت به صنعت سیمان مشغول فعالیت می باشد. چاپ عکس های متعدد از زوایای مختلف کارخانه سیمان مجدخواف و اختصاص دو صفحه اصلی عکس نمای کامل این کارخانه در کاتالوگ­های معرفی این شرکت نشانه رعایت اصول طراحی و مهندسی در سطح بین­المللی و موفقیت شرکت سیمان مجد خواف به عنوان نماد مشارکت در توسعه شرق کشور است. توضیح اینکه شرکت CNBM علاوه بر پروژه های سیمان مجدخواف و دشستان، پروژه های سیمانی تیس چابهار و سیمان سفید فجر گناباد و طرح دپارتمان­های سنگ شکن، سالن مواد و آسیب­های پروژه استحصال طلای زرشواران تکاب را نیز در دست اجرا دارد.

1 | صفحه 1 از 1 | 1
چاپ  
 
1
 
نمایش بصورت تک صفحه ای


1 | صفحه 1 از 1 | 1
چاپ  
آمار سایت